Ubisoft’un Araba Yarış Oyunu The Crew Çıkış Videosu 0

Ubisoft’un geliştirdiği geniş alana sahip olduğunuz özel araçlar ile yarış coşkusunu The Crew‘de tadabilirsiniz. Grafik, harita, araç seçenekleri ile yarış oyununa ayrı tat katılmış durumda. The Crew PC, Xbox One, Xbox 360 ve PlayStation 4’de oyun severler’in karşısına çıkıyor.

The Crew oyun severler tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu artık oyunu test edebilme imkanı olumlu olumsuz yönlerini bulmak oyunculara kaldı. Oyunun tanıtım videoları bile kalitesini ortaya çıkarmaya yetiyor. Oyuncular geliştirilmiş grafik ile birlikte hız sınırlarını zorlamanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: En İyi 5 Xbox 360 Oyun Tanıtımı

The Crew ile birlikte oyunculara sunulan çeşitli görevler olacak. Checkpoint, off road, eşya toplama, polis‘den kaçmak, araba parçalamak gibi görevler oyun severler’in becerisine sunuluyor. The Crew artık oyuncuların kontrolünde yeni nesil araba yarışı keyfini çıkartın.

Red Dead Redemption 2 Çıkış Tarihi 0

Aksiyon ve fantastik bir oyun olan Red Dead Redemption 2 Playstation 4 için çıkacak oyunun çıkış tarihi ile ilgili haberler gelmeye başladı.

Rockstar games’e göre yıl sonunda çıkacak olan oyunla ilgili dağıtıcılardan çeşitli söylentiler gelmeye başladı. Red Dead Redemption 2 2017 yıl sonu ekim ayı başlarında çıkması bekleniyor. Red Dead Redemption 2 4K destekli bir oyun ile karşımıza çıkabilir. Henüz sistem gereksinimleri ve fiyatı hakkında bilgi veremediğimiz oyunun çıkış tarihi ile yetiniyoruz. Ayrıca üstte Red Dead Redemption 2 videosunu izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Playstation Pro 4K Oyunları Listesi Yayınlandı

Kong Kafatası Adası Filminin Yeni Fragmanı İzle 0

Kong kafatası adası filminin yeni fragmanı yayınlandı. King Kong’un tarihine inen filmde bir çok devasa hayvan yer almaktadır.

King Kong efsanesinin tarihine inen filmde tarih öncesi bir çok hayvan yer alıyor. Jordan Vogt-Roberts’ın yönetmenliğini yaptığı Legendary pictures ve Warner bros pictures kong kafatası adası filminin başrolünde Brie larson ve Tom hiddleston yer alıyor.

Kafatası adasında yaşayan dev gorilin insanlarla ve tarih öncesi yaratıklarla savaşını izleyeceksiniz. Bir grup maceracının kafatası adasına gitmesi ile başlayan filmin yeni fragmanını hemen izleyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vin Diesel, XXX Return of Xander Cage Film Fragmanı Yayınlandı

Film 10 mart 2017 tarihinde vizyona girecek.

Most Popular Topics

Editor Picks