Orjinal Windows 10 Pro ve Home ISO Dosyalarını İndirin 8

Microsoft’un yeni Windows 10 işletim sistemini 29 temmuzda tüm dünyada ücretsiz olarak yayınladı.

Microsoft ücretsiz olarak sunduğu Windows 10 işletim sisteminin Orjinal İSO dosyalarınıda indirmeye sundu. Windows 10 Home Single Language, Windows 10 Home, Windows 10 Pro işletim sistemlerinin Orjinal İSO dosyalarını indirebilirsiniz. Windows 10 işletim sistemini 32 bit ve 64 bit olarak ayrı ayrı yada ikisi bir arada indirebilirsiniz.

Windows 10 Pro ve Home İSO Dosyaları Nasıl İndirilir?

Windows 10 Pro ve Home işletim sistemine ait İSO dosyalarını indirmek için ilk önce işletim sistemimize göre 32 ve 64 bit MediaCreationTool araçlarından birini indirelim. (MediaCreationToolx aracı Microsoft’un orjinal indirme aracı olduğu gibi İSO dosyasınıda Microsoft tarafından yayınlanmaktadır.) Not: Alttaki linkler Windows 10 indirme sayfasındaki indirme linkleri ile aynıdır)

1) MediaCreationToolx aracını indirdikten sonra çalıştıralım. Karşımıza çıkan pencereden İSO dosyasını indirmek için Başka bir bilgisayar için yükleme medyası oluştur seçeneğine tıklayalım ve ileri diyelim.

2) Daha sonra karşımıza çıkan pencerede Dil, Sürüm ve Mimari seçenekleri gelecek. Buradaki dil’i Türkçe yağtıktan sonra kullandığınız Windows 7 / Windows 8 sürümlerinize ve mimarisine göre indirin. Böylelikle bilgisayarınızın Orjinal Windows Key‘i ile Windows 10’nu aktif ederek ücretsiz kullanabilirsiniz. Alttaki eski windows sürümlerinin hangi Windows 10 sürümü ile aynı olduğuna bakarak indirebilirsiniz.

Windows 10 Home Sürümüne GeçeceklerWindows 8.1

Windows 7 Starter

Windows 7 Home Basic

Windows 7 Home Premium

Windows 10 Pro Sürümüne GeçeceklerWindows 8.1Pro

Windows 7 Professional

Windows 7 Ultimate

3) İşletim sistemimiz seçtikten sonra karşımıza çıkan pencerede ISO dosyası seçeneğine tıklayarak ileri diyerek devam edelim. (Burada USB flas sürücü seçeneği var ancak ISO’yu kendinizde Rufus programı USB’nize yazdırabilirsiniz.)

4) Daha sonra karşımıza çıkan pencerede indirilecek olan Windows 10 ISO dosyasının nereye kaydedileceğiniz soruyor. Herhangi bir yeri seçerek ISO dosyamızı indirmeye başlasın.

5) Bundan sonra yapılacak olan tek şey Windows 10’nu indirmesini beklemek kalıyor.

6) Windows 10’u indirdikten sonra Son diyerek çıkalım. Windows 10 ISO dosyamız indirilmiştir.

Windows 10 Orjinal HD Duvar Kağıtları 0

Windows 10 işletim sistemi ile gelen orjinal duvar kağıtlarını bilgisayarınıza ücresiz olarak indirebilirsiniz.

Windows 10 ile gelen orjinal HD Resimler tamamen ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Windows 10 için ilk olarak orjinal olan 6 tane resimi paylaşarak başlayalım. Çöl, Doğa ve Gece Manzarası ile masaüstünüzü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Windows 10 Çizgiler ve Renkler

Windows 10 için özel hazırlanan 4 adet resim diğerlerinden farklı duruyor. Yüksek çözünürlükteki resimleri hemen indirin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En Çok İndirilen HD Resimler

Windows 10 Çiçekler

Windows 8’de olduğu gibi Güzel Çiçek resimleri Windows 10’la devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Harika Masaüstü HD Resimler 2015

Windwos 10 HD Wallpapers

Son olarak Windows 10 ile gelen orjinal Kar manzaralı HD Resimi. Tüm ekranlara uygun olan resimi hemen bilgisayarınıza Yada akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Most Popular Topics

Editor Picks