PSD formatında 3 Özel Arama Kutusu 0

3 Farklı özel arama kutusu PSD formatında ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2011/353/c/9/c91c10c2aec16c04aa19d859ffbf12a5-d4jjing.jpg

Free Custom Search Boxes (PSD)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Remix OS ile Bilgisayarınızı Android’e Çevirin 1

Remix OS ile Bilgisayarınızı Androide Çevirin

Remix OS ile artık Android işletim sisteminin yetekneklerini bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. CES 2016‘da tanıtılan Remix OS işletim sistemi popüler olmaya başladı.

Remix OS işletim sistemi hızı, küçük boyutu ve taşınabilirliği ile herkesin ilgisini gördü. USB yardımı ile istediğiniz bilgisayarda Android’in keyfini yaşayabilirsiniz. Android, Windows ve Chrome‘un karışımı olan Remix OS işletim sistemi Google Playstore mağazasına bağlanarak istediğiniz uygulamaları ve oyunları indirebiliyorsunuz. Android telefonunuzla ne yapıyorsanız Remix OS işletim sistemi ile de onu yapabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan size Remix OS kurulumunu hemen yapalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : En iyi Android Emülatörü Bluestacks 2

Remix OS İndir Remix OS Kurulumu

Remix OS Kurulumu

Remix OS işletim sistemini kurmak oldukça basittir zorlanacağınızı zannetmiyorum. İlk kurulum yaptığımda direk olarak çalıştı. Tabiki beta bir işletim sistemi olan Remix OS gelişmeyede devam ediyor. Kuruluma başlamadan önce 64 bit bir bilgisayara ve Fat 32 sistemli minimum 8 GB‘lık USB 3 flash belleğe ihtiyacımız olacak.

Remix OS İndir : Remix OS Kurulumu

1- İlk önce 687 MB boyutundaki Remix OS İSO kalıbını indirin.

2- İndirdiğiniz Rar dosyasını açarak Remix OS usb tool aracını çalıştıralım.

3- USB tool ile Remix OS İSO kalıbını seçin ve Tamam butonuna basın. Remix OS USB belleğinize kuruluyor.

Remix OS İndir Remix OS Kurulumu

4- Remix OS USB belleğinize yazıldıktan sonra bilgisayarınızda BOOT edin. Boot ettiğinizde karşınıza ik seçenek gelecek. Resident ve Guest Modu gelecek. Biz burada Resident modu seçeceğiz. Resident mod size özel olan moddur. Resident mode tüm ayarları tek sefer yaptığınız moddur. Guest modu ise farklı kullanıcıların kullanacağım moddur.

Remix OS İndir Remix OS Kurulumu

5- Resident modu seçtikten sonra kurulumu kendisi yapacaktır. Kurulum bittikten sonra Remix OS logosu gelecektir. Biraz bekledikten sonra son kurulum aşaması gelecektir.

6- Dil ve Kablosuz bağlantı ayarınızı yaptıktan sonra Remix OS açılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Android’de ‘Kalkmayan’ Uygulamaları Hemen Kaldırın

Remix OS İndir Remix OS Kurulumu

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? 0

simplitec Power Suite FREE denen gıcık yazılım Kmplayer ile birlikte arkaplanda yükleniyor. Yükleniyor ancak arkaplandan hiçbir şekilde kaldırılamıyor. Sinir eden bu sorunun çözümü ise çok basit.

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla dertlenmeyim görev yöneticisinden veya sistem yapılandırmasından kaldırmak mümkün olmuyor. Başlangıçtan kaldırmak için KMPFaster programını tamamen kaldırmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Advanced SystemCare Bilgisayar Hızlandırma Programı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

KMPFaster Nedir?

simplitec Power Suite FREE programı bir reklam yazılımıdır. Reklam olarak yüklensede aynı zamanda sizi premium yani paralı sürümü satın almanız için önerilerde bulunur. Sistem bakımı ve optimizasyonu olan yazılımı devamlı görmek istemiyorsanız hemen kaldırabilirsiniz.

KMPlayer arkaplanda KMPFaster’ı yükleyerek hem başlangıçta çalışıyor hemde Ram’den yiyor. Ne başlangışçtan nede sistem yapılandırmasından kaldırılabilen bu program sizi sinir ediyor olabilir. KMPlayer yükleyenlerin başına gelen bu sorunu çözmek ise basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye soracak olursanız kaldırmak oldukça kolaydır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:İObit Uninstaller Gelişmiş Toplu Program Silme Aracı

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır?

simplitec Power Suite FREE programını kaldırmak için Denetim masasından Program ve Özellikler‘e girin ve KMPFaster programını bukun ve sağ tıklayın ve kaldırın. İşte bu kadar basittir. simplitec Power Suite FREE Nasıl Kaldırılır? diye fazla düşünmenize gerek kalmadı kaldırmak çok kolay.

Yada kısayoldan dosya konumuna ulaşıp kaldırma unnistal’a ulaşarak kaldırmak için “C:\Program Files (x86)\simplitec\KMPFaster” kısayolunu kopyalayıp windows gezgini adres satırına yapıştırarak dosya konunmuna erişerek programı kaldırabilirsiniz.

Not: Herşeyden önce KMPlayer kurulurken kurulum aşamasında olan KMPFaster seçeneğini kaldırarakta kurulmasını engelleyebilirsiniz.

 

Most Popular Topics

Editor Picks